Najdite si prácu

Teamleader depa kuriérskej spoločnosti

Bratislava - Ružinov od 1200 € brutto, po skúšobnej dobe možnosť ďalšieho platového navýšenia TPP
TOP Top badge

Krátky popis

Túžite po príjemnej pracovnej zmene?

Máme pre Vás zaujímavú pracovnú ponuku v novovytvorenej pobočke depa českej kuriérskej služby na Slovensku.

Dostanete priestor na sebarealizáciu, vedenie menšej pracovnej skupiny /predpoklad rastu v najbližšom období/, žiadne prísne korporátne prostredie, pracovná doba od 7h  - 19h, teda dvojzmenná prevádzka.

Potrebujete však disponovať dobrou fyzickou stavbou tela, kondíciou, manuálnou zručnosťou a dobrými organizačnými schopnosťami.

Náplň práce

- vedenie skladovej agendy depa
- vedenie tímu 5 skladníkov, spolupráca s personálnou agentúrou /objednávka
  brigádnikov, spracovanie a odosielanie dochádzky, plánovanie počtu brigádnikov v
  závislosti od náporu práce/.
- aktívne zapájanie sa do manipulácie so zásielkami /ráno výkladka, večer nákladka
  kamiónu/
- sledovanie dodržiavania nariadení a pravidiel v oblasti evidencie a manipulácie so
  zásielkami
- práca s ručným paletovým vozíkom a elektrickým

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosť s prácou v kuriérskom depe výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosť s vedením menšieho tímu skladníkov
- práca so scanerom
- manuálne a fyzicky zdatný
- časovo flexibilný
- organizačný typ, zodpovedný, pracovitý

Náš klient je známou českou prepravnou spoločnosťou, ktorá doručuje zásielky domov, na výdajné miesta a do výdajných boxov spoločnosti v rámci celej ČR aj do zahraničia.

- práca v menšom prcovnom kolektíve cca 5 brigádnikov
- práca na 2 zmeny Ranná 7h - 15h a Poobedná 11h - 19h
- práca v novo vzniknutej spoločnosti na SK, centrála a silná základňa v ČR
- motivujúci zárobok
- stravný lístok v hodnote 4 €