Team leader bez nočných zmien /odvoz zabezpečený/ | PROPLUSCO s.r.o

Team leader bez nočných zmien /odvoz zabezpečený/ Senec od 1000€ brutto Trvalý pracovný pomer

Máte skúsenosť s vednením ľudí a hľadáte si stabilnú prácu, kde by ste svoje skúsenosti mohli využiť? Obsadzujeme voľnú pozíciu team leadera!

Náplň práce

Do skladu v Senci hľadáme šikovného team leadera!

Vašou náplňou práce bude:
- zadeľovanie práce
- dohľad nad plynulým priebehom zmeny
- obsluha NZV (tzv. "jašterica") - prax výhodou, nie však opdmienkou!
- súvisiaca administratíva (vedenie dochádzky a štatistiky, písanie e-mailov)

Práca len na dve zmeny (ranná a poobedná) - žiadne nočné!
Ponúkaný plat: až 1000€ brutto s možnosťou navýšenia

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- skúsenosť s prácou v SAPe výhodou
- skúsenosť s vedením ľudí výhodou
- prax na NZV/VZV výhodou (nie podmienkou)

Klient pre ktorého je pozícia obsadzovaná je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1973 v Nemecku a v súčasnosti pôsobí v 13 európskych krajinách. Na Slovensku pôsobí už viac ako 23 rokov.

- doprava na pracovisko zabezpečená ZADARMO zo smerov Šenkvice - Pezinok a Šaľa
- voľné víkendy
- žiadne nočné zmeny
- príspevok na dôchodkové sporenie
- stravné lístky v hodnote 4€
- občerstvenie na pracovisku zdarma
- firemné akcie
- možnosť odborného vzdelávania