Super platená brigáda / stabilná práca v Prahe s ubytovaním: manipulant v sklade! | PROPLUSCO s.r.o

Super platená brigáda / stabilná práca v Prahe s ubytovaním: manipulant v sklade! Košice, Prešov, Banská Bystrica, Nitra, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava 23 000 Kč + výkonnostný bonus + dochádzkový bonus + príspevok na ubytovanie + zvýhodnená cena obedov plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Láka Vás život vo veľkom meste? Poďte s nami pracovať do Prahy! Či už hľadáte niečo krátkodobé na finančné prilepšenie alebo chcete rovno dlhodobú prácu, ste na správnom mieste! Ak nie sú priestory skladu pre Vás španielskou dedinou a viete efektívne manipulovať s tovarom, neváhajte a ozvite sa nám!

Náplň práce

Ponúkame Vám prácu v Prahe - pre páry alebo aj jednotlivcov, buď ako letná brigáda pre študentov (min. vek 18 rokov), alebo stabilné zamestnanie na dlhšie obdobie. Zabezpečíme Vám ubytovanie, alebo prispejeme na vaše vlastné!

Vašou náplňou práce bude:
* ručná manipulácia s tovarom
* kontrola kvality
* ukladanie a balenie tovaru
* vyskladňovanie a naskladňovanie
* príprava tovaru na export
* práca na 3 zmeny (ranná/poobedná/nočná)

Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0904 516 638,  alebo píšte na barbara.zichova@proplusco.sk

Požiadavky na zamestnanca

* zodpovednosť, spoľahlivosť
* flexibilita
* základná znalosť práce s PC
* vek minimálne 18 rokov
* práca vhodná aj pre páry a študentov na leto

O spoločnosti

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti logistiky a skladovania.

* zaujímavé platové ohodnotenie - základná mzda 23 000 kč/mes.
* výkonnostný bonus
* dochádzkový bonus
* príspevok na ubytovanie
* odvoz do práce
* profesionálne zaškolenie
* možnosť kariérneho rastu

Potrebujete doplniť ďalšie informácie? Volajte na 0904 516 638,  alebo píšte na barbara.zichova@proplusco.sk