Najdite si prácu

Strojník vo výrobe betónovej dlažby

Bratislava 880 EUR/mesiac brutto + 20% variabilná zložka = 1050 eur brutto + ďalšie príplatky TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu "Strojníka vo výrobe betónovej dlažby" v spoločnosti vyrábajúcej betónovej dlažby. Hľadáme skúseného, zodpovedného, a spoľahlivého kandidáta, ktorý má tímového ducha a nerobí mu problém spolupracovať v kolektíve.

Náplň práce

- obsluha výrobných zariadení na výrobu prefabrikátov
- denné čistenie strojov a strojných zariadení v prípade potreby menšie opravy na stroji počas pracovnej zmeny
- riadenie menšieho počtu pracovníkov (2-3), prideľovanie práce, koordinácia zamestnancov, kontrola ich práce
- opravy a údržba stroja podľa harmonogramu údržby v zimnom období
- práca v 1-zmennej prevádzke, občasná potreba pracovať na predĺženej zmene

Požiadavky na zamestnanca

- 3 a viac rokov praxe vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke
- platný preukaz na prácu s manipulačnou technikou – s VZV kategória W1 - veľká výhoda, prípadne ochota zaškoliť sa
- ochota v prípade potreby pracovať nadčas na predĺžených zmenách
- seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč
- ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Náš klient je jedným z najväčších výrobcov exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku.

- Možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
- Možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
- Príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- Finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
- Kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
- Práca u stabilného zamestnávateľa