Najdite si prácu

Stabilná práca v Prahe s ubytovaním: Kontrolór elektroniky!

Košice, Prešov, Banská Bystrica, Nitra, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava 23 000 Kč + výkonnostný bonus + príspevok na ubytovanie TPP Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Láka Vás život vo veľkom meste? Poďte s nami pracovať do Prahy! Či už hľadáte niečo  na finančné prilepšenie alebo chcete rovno dlhodobú prácu, ste na správnom mieste! Ak máte záľubu v elektronike a základne znalosti s PC, neváhajte a kontaktujte nás!

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
* oprava a testovanie herných konzol
* čistenie príslušenstvá
* balenie tovaru
* práca na 3 zmeny (ranná/poobedná/nočná)

Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0911 202 158,  alebo píšte na simona.kocholova@proplusco.sk

Požiadavky na zamestnanca

* zodpovednosť, spoľahlivosť
* flexibilita
* základná znalosť práce s PC
* práca vhodná aj pre páry a študentov na leto

O spoločnosti

Spoločnosť pôsobi v oblasti elektroniky.

* zabezpečené ubytovanie
* zaujímavé platové ohodnotenie - základná mzda 23 000 kč/mes.
* výkonnostný bonus
* doprava do práce
* profesionálne zaškolenie
* výhodné stravovanie na pracovisku
* možnosť parkovania vlastného vozidla