Stabilná práca v automobilovom priemysle s množstvom benefitov

Bratislava - Devínska Nová Ves 1000€/brutto + 13. plat + príplatky TPP

Hľadáš si dlhodobú a stabilnú prácu? Zaujíma ťa automobilový priemyslel a nechceš pracovať za pásom? Ponúkame jednoduchú prácu na TPP ako operátor výroby.
Naber skúsenosti v modernom a príjemnom prostredí a staň sa súčasťou spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu!

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude obsluha automatizovaného stroja a kontrola hotových výrobkov.

Čo presne budete robiť?
- vkladať a vykladať diely a súčiastky
- odstraňovať drobné závady na hotovom výrobku
- kontrolovať kvalitu - vyraďovať chybné komponenty
- dokumentovať výsledky kontroly

Práca sa vykonáva od pondelka do piatku na 3 zmeny (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00).

Požiadavky na zamestnanca

- prax vo výrobe veľkou výhodou, nie podmienkou
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť a manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- vhodné aj pre absolventov

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

Okrem iného na Vás čakajú aj tieto benefity:

150€/mesiac - individuálny bonus
2-8€/zmena - príspevok na dopravu (navýšenie už v rámci Bratislavy)
776€/rok - 13. plat (vyplácaný 2x ročne)
- stravné lístky v hodnote 4,20€
- voľné víkendy
- príplatok za nadčas
- dobrá dostupnosť MHD
- príspevok do 3. piliera na DDS