Najdite si prácu

Správca nehnuteľností

Košice Od 1 000 EUR/mesiac. Možná práca na živnosť za individuálnych mzdových podmienok. TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu "Správca nehnuteľností".
Ak máte obchodného ducha, ste technický typ  a dokážete byť k dispozícii 24h na telefóne, je táto pozícia práve pre Vás!

Náplň práce

- Zodpovednosť za správu, údržbu a chod areálu
- Zabezpečovanie vykonávania pravidelných revízií a kontrol rozvodov a zariadení
- Spolupráca s dodávateľmi, kontrola a zodpovednosť za kvalitu dodávaných služieb
- Optimalizácia nákladov spojených s prevádzkou nehnuteľností
- Plánovanie a koordinovanie úprav a opráv objektov
- Zabezpečenie cenových ponúk a obstarávaní
- Koordinácia a riadenie tímu údržbárov
- Starostlivosť o okolie -  čistota, odvoz odpadu, zimná údržba.

Požiadavky na zamestnanca

- Prax na obdobnej pozícii
- Technické znalosti a skúsenosti v oblasti správy a prevádzky nehnuteľností
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Organizačné schopnosti
- SŠ/VŠ technického zamerania
- Samostatnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa správou nehnuteľností a nebytových priestorov.

- Ročný výkonnostný bonus
- Čiastočne flexibilná pracovná doba
- Parkovacie miesto
- Zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov
- Služobný telefón
- Práca v stabilnej spoločnosti