Špecialista opravy vzhľadových chýb - nástup priamo do kmeňa spoločnosti! | PROPLUSCO s.r.o

Špecialista opravy vzhľadových chýb - nástup priamo do kmeňa spoločnosti! Nitra 1100€ (základná mzda 920€ + bonusy a príplatky) Plný úväzok

Krátky popis

Ste manuálne zručný a nájdete každú chybičku?
Chcete naštartovať svoju kariéru v automobilovom priemysle?
Máte skúsenosti s kontrolou kvality v automotive výrobe a chceli by ste postúpiť vyššie?

Máme skvelú kariérnu príležitosť pre šikovných mužov v medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových dielov v automobilovom priemysle.

Náplň práce

- oprava zistených nedostatkov a chýb na dieloch s použitím vhodných nástrojov na opravu
- použitie ručnej brúsky na opravu hliníkových a oceľových dielcov
- na základe stanovených pravidiel rozhodnutie o vykonateľnosti opráv
- zodpovednosť za zretušované dielce
- komunikácia s výrobou ohľadom vzniknutých chýb

Požiadavky na zamestnanca

- základ tvorí Vaša manuálna zručnosť a cit pre detail
- výhodou je skúsenosť s opravami dielcov v strojárskej alebo automotive výrobe
- práca je vhodnejšia pre mužov
- ochota pracovať na 3 zmeny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
- Vaše skúsenosti s kontrolou kvality sú dobrým základom, všetko ostatné Vás zaučíme!

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových dielov v automobilovom priemysle.

- nástup priamo do kmeňa spoločnosti
- základná mzda 800€ + fixný príplatok 120€ = 920€
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% zo základnej mzdy (92€)
- 13. plat
- príspevok na dopravu 0,06€/km do práce aj z práce
- stravný lístok 4,80€
- príspevok do DDS vo výške 2% z hrubej mesačnej mzdy
- Referenčný bonus za nájdenie nového zamestnanca – 200 Eur
- moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami