Skvelá pracovná príležitosť pre kandidátov z okresu Michalovce, Vranov nad Topľou, Humenné !!! Hľadáme vedúceho výroby (potravinársky priemysel).

okres Michalovce, Košický kraj základná zložka mzdy od 700 € brutto + variabilná zložka TPP
TOP Top badge

Do menšej rodinnej spoločnosti obsadzujeme pozíciu "Vedúceho výroby".

Záujem máme o kandidáta, ktorý vie viesť, motivovať a usmerniť cca 25 členný tím k dosahovaniu pozitívnych výsledkov.

Kandidát by mal byť prirodzene autoritatívny, manuálne zdatný, nápomocný, no schopný delegovať a promptne riešiť úlohy, prípadne problémy.

Ak sa aktuálne obzeráte po ných výzvach a pritom sa nebojíte zodpovednosti, viete si urobiť poriadok na pracovisku tak, aby boli spokojní podriadení aj nadriadení ste ten správny člen do tímu.

Náplň práce

- zodpovednosť za riadenie oddelenia výroby a expedície
- vývoj nových výrobkov
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov
- zabezpečenie plnenia výrobných plánov
- vedenie a kontrola tímu
- vedenie pravidelných porád so zamestnancami
- plánovanie smien a dovoleniek
- objednávanie a príjem surovin
- inventúry

Požiadavky na zamestnanca

- riadiace a organizačné schopnosti, spojené s ochotou pridať ruku k dielu v prípade potreby
- flexibilita, komunikatívnosť
- dôslednosť a iniciatíva
- schopnosť zavádzať nové systémy, riešenia, opatrenia,
- práca s PC /MS Office/
- predchádzajúce pracovné skúsenosti s riadením výroby /potravinársky priemysel/ NUTNÁ
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- Aj alebo Nj výhodou nie nutnosťou
- vodičský preukaz B
- technická gramotnosť

- práca v stabilnej spoločnosti /menšia rodinná "slovenská" firma/
- flexibilný pracovný čas
- masáže a fitness
- stravné lístky
- k dispozícii firemné auto