Skúsený skladník s aktívnou Aj a potenciálom kariérne rásť. | PROPLUSCO s.r.o

Skúsený skladník s aktívnou Aj a potenciálom kariérne rásť. Senec 1500€/brutto TPP

Hľadáme šikovného a cieľavedomého mladého človeka s potenciálom a skúsenosťami s prácou v sklade.

Náplň práce

Obsadzujeme pozíciu Skladníka pre nášho španielskeho klienta, ktorý otvoril svoje distribučné centrum v priemyselnom parku v Senci. Potrebujeme človeka, ktorý je ambiciózny, hľadá dlhodobé zamestnanie (nie iba na pár mesiacov) a nebojí sa administratívnej (príprava objednávok, práca v internom systému a pod.) a ani manuálnej práce (nakládka, vykládka kamiónov, balenie, odbalovanie paliet a pod.). Budete mať miesto v kancelárii, v sklade aj na VZV. Preto upriamujeme svoju pozornosť na uchádzačov, ktorí sa neboja ,,zašpiniť si ruky" od práce, vedia riešiť vzniknuté situácie s chladnou hlavou. Skúsenosti s prácou v sklade sú nevyhnutné, taktiež i prax na VZV /v prípade, že máte neplatné oprávnenie, zamestnávateľ zabezpečí jeho obnovenie, rovnako, zaškolenie na VZV ak vôbec nedisponujete daným preukazom/. Bez anglického jazyka na aktívnej úrovni (B2) to nepôjde, nakoľko budete komunikovať s ostatnými distribučnými strediskami v Barcelone a v Číne, so samotným vedením, pracovať a vychystávať tovar podľa anglických objednávok.

Nechceme to však ,,zadarmo" a preto Vám ponúkame motivujúci zárobok 1500€ brutto.

Ak si myslíte, že by ste boli vhodným kandidátom pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na martina.sliviakova@proplusco.sk.

V prípade ak máte ďalšie otázky kontaktujte nás na tel.č. 0911 966 599.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť
- lojalita
- ľudský prístup
- anglický jazyk B2
- pracovitosť a fyzická zdatnosť
- prax na VZV podmienkou
- skúsenosti s prácou v sklade podmienkou

- práca s PC

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou produktov a nábytku pre krásu, Spa & Wellness, fyzioterapiu a pediatriu.

- motivujúce ohodnotenie
- práca na jednu zmenu (8 hod.) 8h - 16h
- dlhodobé zamestnanie
- každodenné využívanie anglického alebo španielskeho jazyka
- v budúcnosti možnosť kariérneho rastu
- pravá ruka manažéra skladu /kompetencie, zodpovednosti, práva a povinnosti/