Skladový teamleader v Senci so zabezpečenou dopravou | PROPLUSCO s.r.o

Skladový teamleader v Senci so zabezpečenou dopravou Senec, Bratislava od 1000€/brutto + príplatky + stravné lístky Trvalý pracovný pomer

Krátky popis

Si tímový hráč a byť teamleadrom je tvoje poslanie?
Máš rád prácu s ľuďmi a vieš viesť tím?
Je zadeľovanie a kontrola úloh tvojou silnou stránkou?
Tak si to práve ty, koho hľadáme!

Náplň práce

Tvojou úlohou bude:

- Kontrola mailovej komunikácie, kontrola dochádzky, spracovanie dochádzky
- Zadelenie práce, vypracovanie výkonov, komunikácia so spolupracovníkmi ohľadne výkonov, súčasne kontrola kvality olepovania
- Priebežné sledovanie mailovej komunikácie a následné plnenie úloh vyplývajúce z mailovej komunikácie
- Spracovanie objednávky a s tým spojené sledovanie objednaných kusov v internom systéme
- Fyzická kontrola plošiny na začiatku zmeny
- Práca s E-stickerom a E-printerom
- Riešenie problémov, vedenie štatistiky

- Práca na 2 zmeny týždeň ranná (6.00-14.00) a týždeň poobedná (14.00-22.00)

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosťa, samostatnosť a spoľahlivosť
- proaktívny prístup
- ochota učiť sa nové veci
- prax na podobnej pozícii výhodou, nie je podmienkou
- znalosť práce s počítačom

Klient pre ktorého je pozícia obsadzovaná je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1973 v Nemecku a v súčasnosti pôsobí v 13 európskych krajinách. Na Slovensku pôsobí už viac ako 23 rokov.

- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- voľné víkendy
- stravné lístky v hodnote 4€
- zabezpečená doprava do aj zo zamestnania
- možnosť karierneho rastu a osobnostného rozvoja
- žiadne nočné zmeny