Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte email
Overte identitu

Skladník/Vodič Bratislava 813€/brutto (po skúšobnej dobe 863€ - 913€/brutto) TPP

Hľadáme šikovného, zodpovedného a manuálne zručného skladníka s vodičským preukazom skupiny C a VZV preukazom na trvalý pracovný pomer.

Náplň práce

- zabezpečovanie nakládky / vykládky materiálu z kamiónov pomocou VZV,
- triedenie prijatého materiálu, kompletizácia a príprava na expedíciu do lokálnych skladov podľa rozvozových plánov,
- realizovanie rozvozov materiálov podľa pokynov nadriadeného,
- jednozmenný pracovný režim, 8 hod. pracovný fond, PON - PIA
- miesto výkonu práce: Lamač.

Požiadavky zamestnanca

- vodičské oprávnenie: skupina B podmienkou
- vodičské oprávnenie: skupina C ALEBO preukaz vodiča na VZV podmienkou
- KKV (kvalifikačná karta vodiča) výhodou

Tlačiarensko - distribučná spoločnosť poskytujúca printové, doručovacie a direct marketingové služby.

- zmluvne dohodnuté garantované 1. zvýšenie platu po skúšobnej dobe,
- po skúšobnej dobe (3 mesiace) jednorázový bonus 500€, po 1. roku ďalší jednorázový bonus 500€
- spoločnosť je ochotná kandidátovi urobiť kurz VZV ALEBO vodič. preukaz skupiny C na náklady zamestnávateľa
- UBYTOVANIE v tesnej blízkosti pracoviska v trojizbovom byte na náklady zamestnávateľa v plnej výške,
- zmluva na dobu neurčitú s možnosťou dlhodobého zamestnania,
- osobné mzdové ohodnotenie, sociálny program,
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa,
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákonníka práce,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov,
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač,
- ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU

Zaregistrovať sa
spustiť chat
Pre začatie konverzácie musíte vyplniť políčka nižšie
Začať chat