Skladník/Skladník - Picker | PROPLUSCO s.r.o

Skladník/Skladník - Picker Senec od 700€ brutto + výkonnostná odmena až do 200€ + dochádzkový bonus 70€ + príspevok na dopravu alebo ubytovanie do 100€ TPP

Chcete v noci spať a nie pracovať? Hľadáme šikovného skladníka do dvojzmennej prevádzky (ranná a poobedná) s VOĽNÝMI VÍKENDAMI.

Náplň práce

- príjem a vychystávanie tovaru
- rozdeľovanie, uskladnenie a uloženie tovaru
- práca s ručným skenerom
- manipulácia s tovarom v sklade - ručná alebo pomocou paletového vozíka
- vybaľovanie tovaru, evidencia v systéme, inventúra

Požiadavky na zamestnanca

- základná znalosť práce s PC
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- komunikačné a organizačné schopnosti
- skúsenosť s prácou v sklade VÝHODOU
- oprávnenie na výkon VZV/NZV vozíka VÝHODOU (nie podmienkou)
- vlastná doprava

Pozíciu obsadzujeme pre úspešný medzinárodný reťazec obchodov s módnym oblečením. Spoločnosť pôsobí so svojimi viac ako 1900 predajňami v 17 krajinách sveta.

- VOĽNÉ VÍKENDY (v prípade potreby práca v sobotu)
- stabilná práca na DVE ZMENY (žiadne nočné)
- možnosť náhradného voľna
- práca na 7,5 HODÍN DENNE
- po skúšobnej dobe základná mzda 750€ brutto
- príplatok za dopravu/ubytovanie do 100€/mesačne
- výkonnostný bonus na pozícii picker až do 200€/mesačne
- dochádzkový bonus 70€/mesačne
- stravné lístky v hodnote 3,60€ preplácané nad rámec zákona
- vianočný príspevok 150€