Skladník/Skladníčka v sklade so zeleninou a ovocím, 1 ZMENA a VOĽNÉ PIATKY | PROPLUSCO s.r.o

Skladník/Skladníčka v sklade so zeleninou a ovocím, 1 ZMENA a VOĽNÉ PIATKY Bratislava 950/brutto priemerná mzda - 850 brutto fix + príplatky + strav. lístky TPP

Krátky popis

Máte záujem o prácu v sklade s ovocím a zeleninou?
Hľadáte si stabilnú prácu na 1 zmenu?

Neváhajte nám zaslať Váš životopis!

Náplň práce

  • Vychystávanie bedničiek podľa prijatých objednávok – váženie a rozdeľovanie produktov do bedničiek

  • Manipulácia s ovocím a zeleninou

  • Kontrola kvality tovaru

  • Práca v sklade s celoročnou teplotou 15 stupňov

  • Pracovný čas Nedeľa - Štvrtok (Nedeľa – 12:00 – 18:00, Pondelok 9:00 – 17:30, Utorok – Štvrtok – 8:00 – 16:30)

Požiadavky na zamestnanca

  • Dôslednosť a zodpovedný prístup k práci

  • Flexibilita

  • Zmysel pre detail

  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou v sklade výhodou

Našim klientom je stabilná spoločnosť, ktorá má skúsenosti s internetovým predajom potravín viac ako 6 rokov.

  • ovocie na pracovisku zdarma

  • príspevok od firmy pri narodeninách

  • individuálne odmeny pri spokojnosti nadriadeného

  • odmeny na Vianoce

  • nákup firemných potravín za zvýhodnené ceny