Najdite si prácu

Skladník/picker na 1 zmenu

Senec 770€ brutto (počas skúšobnej doby 720€ brutto) + 70€ dochádzkový bonus + do 100€ príspevok na dopravu/ubytovanie + výkonnostný bonus do 250€ TPP

Do skladu s oblečením v Senci prijmeme šikovného skladníka na pozíciu picker.

Náplň práce

- Vychystávanie tovaru,
- práca s ručným skenerom,
- manipulácia s tovarom v sklade - ručná alebo pomocou paletového vozíka,
- vybaľovanie tovaru, evidencia v systéme, inventúra.

- Práca na 1 zmenu (6:00 - 14:00), v prípade potreby sa čas zmeny upravuje.

Výborná dostupnosť verejnou dopravou. Dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a pre viac informácií nás kontaktujte na telefónom čísle 0904 516 406 - Martina Petrášová.

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovednosť a fyzická zdatnosť,
- samostatnosť a spoľahlivosť,
- skúsenosť s prácou v sklade VÝHODOU.

Pozíciu obsadzujeme pre úspešný medzinárodný reťazec obchodov s módnym oblečením. Spoločnosť pôsobí so svojimi viac ako 1900 predajňami v 17 krajinách sveta.

- VOĽNÉ VÍKENDY,
- stabilná práca na JEDNU ZMENY (žiadne nočné!),
- možnosť náhradného voľna,
- práca na 7,5 HODÍN DENNE,
- príspevok na dopravu/ubytovanie do 100€/mesačne,
- výkonnostný bonus na pozícii picker až do 250€/mesačne,
- dochádzkový bonus 70€/mesačne,
- stravné lístky v hodnote 4€,
- výborná dostupnosť verejnou dopravou.