Skladník/Manipulačný pracovník na rannú zmenu | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Skladník/Manipulačný pracovník na rannú zmenu

Bratislava 4,20€/hod. brutto + príspevok na dopravu + príplatky TPP

Hľadáme šikovného skladníka do 1-zmennej prevádzky v Bratislave.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

- nakládka/vykládka,
- sortovanie, re-weight a prebaľovanie poškodených zásielok,
- vkladanie údajov do systému,
- komunikácia s ďalšími oddeleniami v rámci spoločnosti,
- udržiavanie čistoty na pracovisku.

Pracovná doba:

Pon.:          01:15 - 11:00
Ut. - Pia.:   04:30 - 11:00

VÍKENDY VOĽNÉ

Požiadavky na zamestnanca

- Samostatnosť a flexibilita,
- znalosť práce s počítačom a Anglický jazyk na základnej úrovni,
- výpis z registra trestov.

Pozíciu obsadzujeme pre jedeného z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, ktorý pôsobí vo viac ako 220 krajinách na celom svete.

- PRÍSPEVOK NA DOPRAVU - 2,81€ btt za každý odpracovaný deň,
- stravné lístky PLNE HRADENÉ ZAMESTNÁVATEĽOM,
- práca na 1 zmenu - LEN RANNÁ,
- VOĽNÉ VÍKENDY.