Skladník/čka do logistického centra pri Žiline s priemerným platom od 900 € a NÁSTUPNÝM BONUSOM 300 €.

Žilina, Horný Hričov, Bytča 740 € brutto základná zložky mzdy + variabilná zložka (výkonnostný a dochádzkový bonus) + príplatky TPP

Aktuálne obsadzujeme pracovnú pozíciu - skladník v sklade v Hornom Hričove - práca sa vykonáva v suchom sklade aj v chladenom sklade.

Náplň práce

Ponúkame Vám pracovnú pozíciu skladníka v logistickom centre v Hornom Hričove pri Žiline.

- práca sa vykonáva v suchom sklade aj v chladenom sklade,
- miesto výkonu práce: logistické centrum - sklad v Hornom Hričove,
- práca sa vykonáva len na 2 zmeny - ranná (06:00-14:00) + poobedná (14:00-22:00),
- pracuje sa od pondelka do piatka (raz do mesiaca v sobotu doobeda).

Požiadavky na zamestnanca

- do veselého kolektívu hľadáme pracovitých, zodpovedných a manuálne zručných zamestnancov, ktorí sa neboja učiť nové veci.
- preukaz na NZV vozík výhodou, ale nie je podmienkou. Školenie aj preukaz Vám zabezpečíme v deň nástupu a po odpracovanom mesiaci
   preukaz preplácame.
- v prvých mesiacoch po nástupe sa robí odborná spôsobilosť pre prácu s potravinami, ktorú Vám taktiež preplatíme.

Práca sa vykonáva pre spoločnosť, ktorá je najväčším predajcom potravín na Slovensku, s miestom výkonu práce v Hornom Hričove.

- možnosť týždenných záloh na Váš bankový účet
- možnosť pozrieť si pracovisko ešte pred nástupom
- zabezpečená 24-hodinová podpora a poradenstvo našim koordinátorom
- stabilná práca, príjemné pracovné prostredie s veselým kolektívom

MZDOVÉ PODMIENKY:
- základná zložka mzdy - 740 €,
- variabilná zložka mzdy prideľovaná na základe výkonnosti a chybovosti v chladenom sklade (0 - 142,00 €),
- variabilná zložka mzdy prideľovaná na základe výkonnosti a chybovosti v suchom sklade (0 - 178 €),
- dochádzkový bonus 50 €,
- príplatok pri práci v chladenom sklade (45 - 60 €),
- príplatky poskytujeme nad rámec zákonníka práce - za prípadný nadčas v sobotu 100 %,
- poskytujeme stravné lístky v hodnote 3,83 €,
- Nástupný bonus 300 €,
Odporúčací bonus 100 €.