Skladník | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Skladník Lozorno od 900 € brutto TPP

Si šikovný, máš skúsenosti s prácou v sklade a chuť pracovať? Ak si zodpovedný, dôsledný a manuálna práca ti nerobí problém, tak si to práve ty koho hľadáme do nášho  tímu.

Náplň práce

- príjem tovaru, zaskladňovanie, evidencia prijatého tovaru, skladové presuny v internom systéme
- expedícia tovaru na základe pick listu a všetky s tým spojené aktivity (príprava tovaru, skenovanie do PC, balenie do expedičných kartónov)
- práca s PC (reportovanie zásielok, uzatváranie zásielok, zasielanie súborov kuriérskym spoločnostiam)
- Zodpovednosť za čistotu v sklade

Požiadavky na zamestnanca

- MS Office (Outlook, Excel) na uživateľskej úrovni
- minimálne jeden rok praxe na podobnej pozícii
- papiere na VZV výhodou nie nutnosťou

Spoločnosť je najväčším veľkoobchodným distribútorom a globálnym lídrom v službách riadenia dodávateľského reťazca a životného cyklu mobilných zariadení.

- silná medzinárodná spoločnosť
- možnosť kariérneho rastu
- pracovná doba od 8:00 do 16:30
- preplácané nadčasy
- parkovanie priamo pri práci
- papiere na VZV
- stravné listky v hodnote 4 €
- 5 dní sick days
- rôzne školenia a vzdelávania
- jazykové kurzy počas pracovnej doby
- príspevok na športové aktivity v podobe multisport karty