Najdite si prácu

Skladník - žeriavnik

Nitra od 1000 € brutto TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu "Skladník - Žeriavnik" v spoločnosti špecializujúcej sa na spracovanie plochej ocele a hliníka na 3 zmeny. Hľadáme skúseného, spoľahlivého a bezúhonného kandidáta, s oprávnením pre VZV a obsluhu mostového žeriavu.

Náplň práce

- Vychystávanie hotových výrobkov, určených na expedíciu k zákazníkovi na základe nákladových listov
- Zodpovednosť za vyskladnenie materiálu bez poškodenia a znehodnotenia
- Vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV
- Zodpovednosť za kontrolu kvality prijatého materiálu a výstupná kontrola vyrobeného tovaru
- Vystavovanie dokladov a vedie príslušnej evidencie

Požiadavky na zamestnanca

- Ukončené úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru alebo strojárskeho smeru s maturitou
- Platný preukaz VZV (kat. W2) so skúsenosťou minimálne 2 roky
- Preukaz na obsluhu mostového žeriavu a preukaz viazača bremien veľkou výhodou
- Znalosť práce s vnútropodnikovým programom SAP
- Čistý výpis z registra trestov
- Dobrá znalosť práce s PC –Windows -  na užívateľskej úrovni
- Skúsenosti v oblasti skladník v strojárskej výrobe výhodou
- Znalosť  noriem IATF 16 949, EN ISO 14 001 (environment) a OHSAS 18 001 (safety) výhodou
- Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na spracovanie plochej ocele a hliníka.

- Voľné víkendy!
- Mesačné benefity (prémie, prevádzkový, dochádzkový bonus)
- Príspevok pri narodení dieťaťa, svadobný príspevok, príspevky pri jubileách
- Zabezpečené čistenie pracovných odevov
- Odporúčací bonus až 300€
- Letná a zimná odmena k platu
- Sociálny program
- Vitamínové balíčky