Skladník - zaujímavá pracovná ponuka pri Žiline - iba 2 zmeny (vhodná aj pre ženy) priemerný plat 850 € brutto + týždenné zálohy! | PROPLUSCO s.r.o

Skladník - zaujímavá pracovná ponuka pri Žiline - iba 2 zmeny (vhodná aj pre ženy) priemerný plat 850 € brutto + týždenné zálohy! Žilina, Horný Hričov 600 € brutto základná zložky mzdy + variabilná zložka (výkonnostný a dochádzkový bonus) + povinné zákonné príplatky TPP

Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú pozíciu v logistickom sklade v Hornom Hričove pri Žiline vhodnú aj pre ženy bez nočných zmien.

Náplň práce

- práca so skenerom na elektrickom vozíku, na ktorý Vás kompletne zaučíme hneď v deň nástupu
- práca v suchom alebo chladenom sklade - možnosť výberu
- v prípade práce v chladenom sklade dostanete príplatok za sťažené prostredie - 10% z min. mzdy
- miesto výkonu práce: logistické centrum - sklad v Hornom Hričove
- práca sa vykonáva iba na 2 zmeny! ranná zmena 06-14, poobendá zmena 14-22

V prípade záujmu alebo pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 904 516 335 alebo na email ivana.kubikova@proplusco.sk.

Požiadavky na zamestnanca

- hľadáme pracovitých, zodpovedných a manuálne zručných zamestnancov, ktorí sa neboja učiť nové veci
- nutnosť odbornej spôsobilosti na motorový vozík -  zabezpečíme pre Vás školenie hneď v deň nástupu -  hradené zamestnávateľom
- v prvom mesiaci po nástupe sa robí odborná spôsobilosť pre prácu s potravinami, ktorú Vám taktiež uhradíme

Práca sa vykonáva pre spoločnosť, ktorá je najväčším predajcom potravín na Slovensku a patrí k významným zamestnávateľom Slovenska. Poskytuje prácu 14 tisícom zamestnancov v 9 logistických centrách a 30 regionálnych spotrebných družstvách. Z nich 26 vykonáva maloobchodnú činnosť prostredníctvom takmer 2 300 predajných miest na celom území Slovenska.

Zaujíma Vás, koľko € ide z vašej hrubej mzdy na odvody? Použite ZADARMO našu mzdovú kalkulačku a vypočítajte si vašu čistú mzdu! Kliknite TU - https://proplusco.sk/mzdova-kalkulacka?utm_source=inzeratweb&utm_medium=kalkulacka&utm_campaign=2018-11-hricovsklad

- možnosť týždenných záloh na Váš bankový účet
- možnosť pozrieť si pracovisko ešte pred nástupom
- príplatok za nadčas v sobotu a nedeľu poskytujeme nad rámec zákonníka práce
- zabezpečená 24-hodinová podpora a poradenstvo našim koordinátorom
- v prípade záujmu zabezpečujeme ubytovanie priamo v objekte LC – 2,40 €/noc
- stabilná práca, príjemné pracovné prostredie s veselým kolektívom