Skladník - vychystávač ovocia a zeleniny v rodinnej firme v Rači - zaujímavý pracovný čas

Bratislava - Rača 950/brutto priemerná mzda - 850 brutto fix + príplatky + stravné lístky TPP

Do malej rodinnej firmy, ktorej poslaním je prinášať zdravé a kvalitné potraviny od lokálnych farmárov, hľadáme šikovného skladníka - vychystávača, ktorému táto práca nie je cudzia.

Náplň práce

Čo Vás u nás čaká?

- vychystávanie debničiek podľa prijatých objednávok
- kontrola kvality tovaru
- váženie, triedenie a manipulácia s potravinami
- práca v sklade s celoročnou teplotou 15°C

Na čo sa môžete tešiť?

- príjemné pracovné prostredie - sklad plný chutných a voňavých potravín, ovocia a zeleniny- starostlivosť o Vaše zdravie - ovocie na pracovisku zadarmo a nákup potravín za zvýhodnené ceny
- zaujímavý pracovný čas, pri ktorom Vám ostane dostatok priestoru pre Vašu rodinu, priateľov a záujmy:

   Nedeľa - Štvrtok (Nedeľa – 12:00 – 18:00, Pondelok 9:00 – 17:30, Utorok – Štvrtok – 8:00 – 16:30).

Požiadavky na zamestnanca

- dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita a zmysel pre detail
- predchádzajúce skúsenosti podmienkou

Pozíciu obsadzujeme pre stabilnú spoločnosť, ktorá má skúsenosti s internetovým predajom potravín viac ako 6 rokov.

- ovocie na pracovisku zadarmo
- príspevok od firmy pri narodeninách
- individuálne odmeny pri spokojnosti nadriadeného
- odmeny na Vianoce
- nákup firemných potravín za zvýhodnené ceny