Najdite si prácu

Skladník v 1-zmennej prevádzke s VOĽNÝMI VÍKENDMI

Pezinok od 850€ brutto + variabilná zložka (priemerný mesačný zárobok 1150-1300€) TPP

Hľadá sa skúsený skladník do firmy zaoberajúcej sa chemickou distribúciou v Pezinku !

Náplň práce

Do jednozmennej prevádzky v Pezinku hľadáme šikovných skladníkov, ktorí chcú víkendy a večery tráviť oddychom s blízkymi a nie v práci.

- príjem a výdaj tovaru
- skladovanie chemikálií na paletách v paletových regáloch
- obsluha VZV a ostatných zverených technologických zariadení
- nakládka a vykládka chemikálií a prázdnych obalov
- manipulácia s tovarom (prečerpávanie, plnenie a stáčanie)
- vedenie prevádzkových záznamov

PRACOVNÁ DOBA - VOĽNÉ VÍKENDY
PO - ŠTV  07:30 - 16:00  /  PIA  07:30 - 13:30

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť, samostatnosť a precíznosť
- preukaz na VZV výhodou
- čistý register trestov
- prax na pozícii skladníka min. 1 rok
- odolnosť voči stresu

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý je globálnym lídrom na trhu v chemickej distribúcii. Medzinárodná spoločnosť založená v Nemecku spravuje komplexné dodávateľské reťazce pre chemických výrobcov ako aj spotrebiteľov tým, že zjednodušuje prístup na trh k tisícom produktov a služieb.

Spoločnosť prevádzkuje globálnu sieť na viac ako 580 miestach v 76 krajinách a zamestnáva viac ako 16 600 zamestnancov.

- 1-zmenná prevádzka s VOĽNÝMI VÍKENDAMI
- priemerný mesačný zárobok 1150 - 1300€

- 37,5 hodinový pracovný týždeň
- profesionálne zaškolenie
- nápoje a ovocie na pracovisku
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov v distribúcii na trhu