Najdite si prácu

Skladník transportnej logistiky v Seredi

Sereď 6,23 €/hod + príspevok na stravu brigáda

Aktuálne obsadzujeme pozíciu skladníka transportnej logistiky (likvidácia tovaru) v Seredi.

Náplň práce

Hľadáme šikovných skladníkov do jedného z najväčších obchodných reťazcov na Slovensku i v zahraničí.

Čo vám ponúkame?
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príjmené pracovné prostredie
- príspevok na stravovanie
- zákonné príplatky
- adekvátne zaučenie

Náplň práce :
- dodávanie a odoberanie prázdnych paliet a mraziacich boxov z a do
- oddelenia príjmu a kompletácie tovaru,
- realizácia všetkých čistiacich prác v sklade
- vyprázdňovanie všetkých zberných nádob na fólie a kartóny v sklade
- prijímanie po prípade vykladanie nákladných áut, ktoré sa vracajú z predajní (vrátane kontroly prepravného listu)
- triedenie všetkých cenných surovín a pomôcok
- spracovanie cenných surovín v rámci oblasti likvidácie odpadov (napr. obsluha balíkovacieho lisu)
- preprava a čistenie mraziacich boxov (používanie reťazových dopravníkov)

Pracovná doba :
- 2 zmenná prevádzka

Na našom oddelení sa pracuje aj počas víkendov.

Požiadavky na zamestnanca

- fyzická zdatnosť
- oprávnenie na NZV
- ochota pracovať na 2 zmeny
- komunikačné zručnosti

Spoločnosť sa zaoberá predajom potravinárskeho a spotrebného tovaru.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.