Skladník s VZV | PROPLUSCO s.r.o

Skladník s VZV Galanta 850€/mesiac brutto (4,45€/hod. + príplatky a bonusy) TPP

Krátky popis

Hľadáte stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte záujem pracovať v skladoch úspešnej medzinárodnej spoločnosti?
Vyhovuje Vám práca na 3 zmeny?

Máme pre Vás skvelú ponuku práce v Galante.

Náplň práce

- jednoduchá manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických zariadení VZV a skenera
- manipulácia s tovarom, výkladka a nákladka
- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- príprava tovaru na expedíciu
- práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti s prácou v sklade VÝHODOU
- platný preukaz na VZV

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú svetovú logistickú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na logistiku a prepravu tovaru.

- motivujúce odmeňovanie
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
- stravné lístky 3,83€ plne hradené zamestnávateľom
- motivačný príspevok 70€/mesiac
- EXTRA príplatok za prácu za nadčas 2-4 €/hodinu
- príspevok na ubytovanie alebo doprava ZDARMA na trase liniek:

  1. Linka PEZINOK-Viničné-Senec-Boldog ´A´-Reca-Veľký Grob-Pusté Úľany-Nový Dvor-Gáň

  2. Linka JELKA-Kráľova pri Senci-Jelka-Veľké Úľany-Sládkovičovo-Veľká Mača-Gáň

  3. Linka DUNAJSKÁ STREDA DS-Veľké Dvorníky-Jahodná-Tomášikovo-Vozokany-Mostová-Čierny Brod-Košúty-Gáň