Najdite si prácu

Skladník s možnosťou ubytovania a s množstvom benefitov!

Bratislava od 1290 €/brutto TPP
Zabezpečené ubytovanie

Staň sa súčasťou poprednej značky slovenských výrobkov! Do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou mliečnych produktov hľadáme pracovitých ľudí,  ktorí majú záujem o stabilnú a dlhodobú prácu. V prípade záujmu nám neváhajte zaslať životopis.

Náplň práce

- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
- nakladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- hygienicko - sanitačné práce
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- 8/12 hod. zmeny

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- ochota pracovať na zmeny

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku.

zabezpečené ubytovanie s príspevkom od 197€ do 233€ pre mimobratislavských kandidátov
- základná mzda ( 820 € brutto + odmeny do výšky 29% + príplatky)
- podniková predajňa s výrobkami za skvelé ceny
- do 29% výkonnostný bonus
3,90€ stravné lístky - 3,70€ hradí zamestnávateľ
- odmena za odporučenie pracovníka

- príspevok na dôchodkové sporenie
- 13. a 14. plat podľa platnej KZ
- mnoho ďalších benefitov