Skladník, obsluha motorových vozíkov až 1 000 €/mesiac, Levice | PROPLUSCO s.r.o

Skladník, obsluha motorových vozíkov až 1 000 €/mesiac, Levice Levice 750 € - 1 000 €/mesiac plný úväzok

Hľadáme pracovníkov do skladu so zásielkami, ktorý sa špecializuje na medzinárodnú nákladnú cestnú dopravu.
Práca je priamo v kmeňovom stave prepravnej spoločnosti.

Podmienkou je platný preukaz na VZV.

Náplň práce

Náplň práce:

- manipulácia s balíkmi v sklade
- jazda na motorovom vozíku
- nakladanie a vykladanie zásielok

Práca prebieha:

- 3 zmeny (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) od pondelka do piatku (víkendy sú voľné)
alebo
- 12 hodinové zmeny (06:00-18:00, 18:00-06:00) striedanie denná, nočná, dva dni voľno (práca zasahuje občas aj do víkendu)

Zmeny sú po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

- 750 € - 1 000 €/mesiac (3,83 €/hod. + osobné ohodnotenie 81 €/mesiac + dochádzkový bonus 40 €/mesiac + príplatky)
- príplatky podľa zákonníka práce
- za zástupné 3 zmeny a viac je bonus 100 €
- stravné lístky

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je medzinárodná nákladná cestná doprava.