Skladník na TPP - obnovenie VZV preukazu ZADARMO! | PROPLUSCO s.r.o

Skladník na TPP - obnovenie VZV preukazu ZADARMO! Nitra 1000€ (základ 790€ + príplatky, bonusy nad rámec zákonníka práce) TPP

Práca v logistickom sklade v priemyselnom parku v Nitre na TPP s možnosťou kariérneho rastu. Ide o prácu s najnovšou elektronikou, a preto je potrebná prax s prácou na VZV.

Nemáte už platný preukaz? Tu Vám ho opätovne obnovia ZADARMO!

Náplň práce

- práca na nových elektrických vozíkoch
- vykladanie a nakladanie kamiónu
- manipulácia s tovarom v sklade (vozík + manuálna práca)
- práca so scenerom, príprava tovaru na expedíciu

Ak nemáte platné papiere, spravíme ich ZDARMA a obnovíme!

Požiadavky na zamestnanca

- prax s prácou v sklade, s ručným scenerom a s prácou na VZV výhodou
- zodpovednosť a samostatnosť
- ochota práce na 3 zmeny

Náš klient pôsobí vo viac ako 220 krajinách na celom svete. S celkovým počtom 350 000 zamestnancov poskytuje riešenia pre širokospektrálnu škálu logistických potrieb.

Ponúkame Vám:

- preplatenie starých papierov na VZV,
- možnosť prechodu do interného stavu,
- stravné lístky 3,80€ plne hradené zamestnávateľom,
- motivačný príspevok 10% - 75€
- dochádzkový príspevok - 30€
- príplatky za nočné zmeny, nadčasy, sviatky nad rámec zákonníka práce
- extra príplatky za prácu nadčas 4€/hod.