Najdite si prácu

Skladník / Feeder

Bytča 5,31 €/hod brutto TPP
TOP Top badge

Ponúkame jednoduchú prácu v sklade v Bytči na hlavný pracovný pomer. Doprava zabezpečená z Kysuckého Nového Mesta.

Náplň práce

  • nakládka a vykládka výrobkov, materiálu, obalov z/do nákladných automobilov, prípadne kontajnerov

  • správne uskladnenie materiálu a výrobkov v sklade podľa lokalizačného plánu skladu a podľa pravidiel FIFO

  • sledovanie a dopĺňanie materiálu do regálov pri výrobných linkách podľa pravidiel FIFO

  • zásobovanie liniek materiálom s použitím manipulačnej techniky – obsluha VZV

  • označovanie krabíc a vozíkov s materiálom materiálovými lístkami a ich správne vypĺňanie

  • presun materiálu pre ostatné oddelenie podľa pokynov nadriadených zamestnancov logistiky

  • upratovanie a upravovanie priestorov logistiky, dodržiavanie zásad 5S

  • separácia kartónových boxov, fólií, atď. do príslušných nádob (separácia obalov a odpadu)

  • starostlivosť o údržbu vozíkov – nabíjanie batérií, dopĺňanie destilovanej vody

  • obsluha brán, vypĺňanie denníkov zdvíhacích zariadení

  • používanie ručných čítačiek čiarových kódov pre skladový systém používaný v našej spoločnosti, ktorý zaručuje správnu evidenciu a monitorovanie prijatého, preskladneného a vyskladneného materiálu

  • ručná manipulácia s bremenami (s krabicami s materiálom)

  • účasť na inventúrach

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť

- zodpovednosť

- dochvíľnosť

- práca vhodnejšia pre mužov

Pozícia je obsadzovaná pre výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu.

Čo ponúkame:

nástupný plat 5,31 €/hod brutto

60 € mesačné odmeny

70 € dochádzkový bonus

13 a 14 plat

5 € stravné lístky

- práca na 2 zmeny

- možnosť prezretia pracoviska pred nástupom do práce

- mladý, dynamický a príjemný kolektív

- hygienické potreby

- doprava zabezpečená mikrobusom z KNM