Skladník do skladu luxusného butiku v centre mesta | PROPLUSCO s.r.o

Skladník do skladu luxusného butiku v centre mesta Bratislava 915 € brutto +motivačná zložka TPP

Máš skúsenosti s prácou v sklade a nechceš pracovať cez noc? Ak máš zmysel pre detail, si zodpovedný a dôsledný, tak si to práve ty koho hľadáme do nášho tímu.

Náplň práce

- fyzické preberanie tovaru (spolupráca aj pri vykladaní kamiónov)
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov
- kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
- príprava a výdaj tovaru
- zaisťovanie bezpečnosti tovaru, zodpovednosti za správu materiálu
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- spolupráca na inventúrach tovaru
- aktualizácia údajov o zásobách
- evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru
- pracovná doba od 10-19h (možnosť práce aj cez víkendy podľa dohody)

Požiadavky na zamestnanca

- anglický jazyk úroveň A2 / B1
- prax v sklade minimálne 1 rok
- zodpovednosť, dôslednosť a dobré pracovné návyky
- zmysel pre poriadok

Luxusný butik s oblečením, doplnkami a obuvou, ktorý ponúka zákazníkom širokú škálu výrobkov a značiek so sveta módy.

- preplácanie nadčasov
- po čase zaujímavý motivačný príspevok
- stravné lístky
- priateľský kolektív
- dobrá dostupnosť do práce
- čisté pracovné prostretie
- flexibilný pracovný čas