Skladník do jednozmennej prevádzky v Žiline s potenciálom kariérne aj platovo rásť /Víkendy a sviatky voľné/

Žilina 900 € brutto + vianočné odmeny TPP
TOP Top badge

Pre významnú a prosperujúcu veľkoobchodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu "Skladníka"

Podmienky takmer ideálne - jednozmenná prevádzka od 7:00 - 15:30 hod, víkendy a všetky sviatky voľné, vrátane tých vianočných až do Nového roka, menší pracovný kolektív, neustále rozrastajúca sa firma, VZV výhodou nie podmienkou.

Čo sa požaduje teda od kandidáta ? Chuť pracovať, lojálnosť, precíznosť, trpezlivosť a tímovosť.

Náplň práce

- fyzické prijímanie a vydávanie tovaru
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- kontrola a zabalenie tovaru
- príprava tovaru pre konečných zákazníkov
- pomocné manipulačné práce v sklade
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- dodržiavanie smerníc BOZP a PO
- pracovná doba 7:00 - 15:30 hod.

Práca vhodnejšia pre mužov !!!

Požiadavky na zamestnanca

- oprávnenie na obsluhu vysokozdvižného vozíka - vítané (nie je podmienkou)
- skladové hospodárstvo - základy
- spoľahlivosť
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Náš klient je veľkoobchodná spoločnosť s drevnými materiálmi pre nábytkársku výrobu.

Pôsobí na celom Slovensku, prostredníctvom vlastných pobočiek.

Stabilizovaná a rozvíjajúca sa firma, pôsobiaca na trhu s drevným materiálom od roku 1998, ktorá pracuje s najmodernejším zariadením v danej oblasti a má stabilizovaný stav zamestnancov.

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- jednozmenná prevádzka, voľno cez soboty a nedele a počas vianočných sviatkov až do Nového roka
- možnosť platovo aj kariérne rásť na vodiča sk. C/ skladníka v prípade záujmu, /po roku jazdenia spoločnosť preplatí celkové náklady na
  absolvovanie vodičškého kurzu sk.C/
- vodičský preukaz sk. C - veľkou výhodou, nie podmienkou, možnosť zaučenia sa na jazdenie na nákladnom motorovom vozidle priamo v
  spoločnosti.