Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte email
Overte identitu

Šikovné a sympatické baby pozor! Hľadáme asistentku predaja poskytujúcu odborné poradenstvo Bratislava dohodou na pracovnom pohovore plný úväzok

Sympatická asistentka predaja s odborným poradenstvom v kozmetike.

Náplň práce

Zaujíma ťa svet krásy a o svoj zovňajšok sa vieš postarať rovnako kvalitne ako o zákazníka? Tak zbystri zrak, pretože táto pozícia je pre teba to pravé orechové. Hľadáme sympatickú babu s reprezentatívnym vzhľadom, ktorá by z obyčajného nakupovania dokázala spraviť príjemný zážitok, aby zákazník odchádzal z našej predajne s úsmevom na tvári. Okrem vzdelávania, kariérneho rastu a množstva benefitov ťa privíta milý kolektív a pracovné prostredie, z ktorého ani nebudeš chcieť odísť preč. Nepochybujeme o tom, že ty na to máš! Ako asistentka predaja budeš musieť zvládať:
- Starostlivosť a obsluhu zákazníkov na predajni
- Odborné poradenstvo v oblasti kozmetických výrobkov
- Postarať sa o pozitívny zážitok zákazníka a vyhovieť mu v plnej miere od pozdravu až po nákup produktu
- Pokyny na základe požiadaviek vedúcej predajne
Pracuje sa dlhý/krátky týždeň.

Požiadavky zamestnanca

- Výborné skúsenosti so zákazníckym servisom, proaktívny prístup
- Orientácia na zákazníka
- Časová flexibilita (práca aj cez víkendy - 2 víkendy v mesiaci)
- Nadšenie a záujem o oblasť krásy a kozmetiky
- Príjemná, charizmatická a sympatickú osobnosť s neustálou chuťou vzdelávať sa v oblasti krásy

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom luxusnej kozmetiky a parfumov - telová a pleťová kozmetika, dámske a pánske parfumy.

- Silné zázemie v medzinárodnej spoločnosti
- Krásne pracovné prostredie obklopené selektívnou kozmetikou
- Rozmanitú a zaujímavú prácu v oblasti kozmetiky a krásy
- Podporu profesného i osobného rozvoja
- Príspevok na obuv po uplynutí skúšobnej doby
- Možnosti kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti
- Široká škála vzdelávanie cez interné aj externé zdroje
- Otvorené a priateľské rokovania sprevádzané našimi hodnotami
- Program zamestnaneckých výhod

Zaregistrovať sa
spustiť chat
Pre začatie konverzácie musíte vyplniť políčka nižšie
Začať chat