Si šikovný technik strojov a zariadení? Pridaj sa k nám rovno do kmeňa! (ubytovanie ZADARMO) | PROPLUSCO s.r.o

Si šikovný technik strojov a zariadení? Pridaj sa k nám rovno do kmeňa! (ubytovanie ZADARMO) Bratislava 900€ + 1000€ vernostné ( 500€ po 6 mesiacoch + 500 po roku ) TPP

Hľadáme šikovných a manuálne zručných nových kolegov na pozíciu operátora digitálnych tlačiarenských strojov do distribučno - tlačiarenskej spoločnosti v Bratislave - Lamači.

Náplň práce

Fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve a k tomu megabalíček benefitov - výhodnejšiu pracovnú ponuku ani nenájdete! Poďte sa k nám (rovno do kmeňa) presvedčiť o tom, že spoločnosť sa vie riadne postarať o svojich zamestnancov. Robota nie je ťažká. Aktuálne hľadáme človeka na pozíciu Operátor wrappovacej (baliacej) linky. Vašou pracovnou náplňou bude predovšetkým:
- príprava a obsluha wrappovacej linky
- práca s databázou údajov
- tlač dát
- manuálne nastavovanie stroja
- odstraňovanie bežných prevádzkových závad
- 12-hodinové zmeny (denné/ nočné)

Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie, ešte lepšie prax v obore strojárskom, prípadne polygrafickom viac než vítaná, taktiež skúsenosť s prácou operátora strojov alebo zariadení, nastavovača strojov môže výrazne uľahčiť zaškoľovací proces a pracovnú adaptáciu
- schopnosť a záujem učiť sa nové veci
- vzdelanie v odbore polygrafia je výhodou, NIE PODMIENKOU
- ochota pracovať na zmeny (12-hodinové zmeny - krátky/dlhý týždeň)
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- PC znalosť
- potvrdenie o bezúhonnosti (výpis z registra trestov)

Spoločnosť poskytuje komplexné služby, obsahujúce proces výroby publikácie, ale aj sprievodné a doplnkové služby – od profesionálnej osobnej konzultácie v počiatočnej fáze projektu, cez tlač, až po finálnu úpravu, balenie, adresovanie a distribúciu.

- nemáte potrebnú prax? žiadny problém, všetko vás naučíme (otvorené dvere majú i absolventi)
- zaujímavé finančné ohodnotenie, bohatý balík príplatkov a osobných ohodnotení aj nad rámec zákonníka práce
- bonus 1000€ po uplynutí skúšobnej doby
- zmluvne garantované zvýšenie mzdy po 6. mesiacoch a po 1. roku
- pravidelné polročné prehodnocovanie mzdy
- ubytovanie ZADARMO
- strava zabezpečená zamestnávateľom priamo na pracovisku
- bezproblémové autobusové spojenie, ľahko dostupná lokalita, priamo pri ŽST Lamač
- bohatý sociálny program
- zmluva na dobu neurčitú, priamo do kmeňa
- fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve