Najdite si prácu

Servisný technik

Senec od 1200 eur brutto + variabilná zložka mzdy (Výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta) TPP
TOP Top badge

Krátky popis

Hľadáme technicky zdatného človeka!

Náplň práce

Pre špičkovú nemeckú spoločnosť zaoberajúcu sa predajom a výrobou brán, dverí, zárubní a pohonov, hľadáme  technicky zdatného človeka s elektro oprávnením minimálne podľa paragrafu 21 na pozíciu Servisný technik.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- realizácia servisných úkonov produktov
- dokumentácia stavu produktov
- dokumentácia stavu reklamácií
- vyplňovanie servisných listov
- práca s technickou dokumentáciou výrobkov
- spoluúčasť pri realizácií školenia autorizovaných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

- elektrotechnické oprávnenie minimálne podľa § 21.
- ústretová a asertívna komunikácia so zákazníkom
- schopnosť pomáhať ľuďom
- technické myslenie a schopnosť sprostredkovať technické informácie v písomnej podobe
- cudzí jazyk výhodou, nie podmienkou

Náš klient je popredný výrobca a dodávateľ brán, dverí, zárubní a pohonov na európskom trhu.

- úzky pracovný tím v rodinnej nemeckej firme
- Príspevok na dopravu
- Fixný plat (v nadväznosti na odbornosť - čím vyšší paragraf, tým vyšší plat) + variabilná zložka mzdy
- 13. plat vo výške fixného platu
- čiastočne flexibilná pracovná doba
- pri dlhodobom pracovnom pomere 14. plat a dovolenka navyše
- chutná káva na pracovisku :)