Senior účtovník na zástup počas MD | PROPLUSCO s.r.o

Senior účtovník na zástup počas MD Bratislava 2200 € brutto TPP

Hľadáme šikovného Senior účtovníka do tímu pre spoločnosť pôsobiacu na celom svete.

Náplň práce

- komplexné spracovanie účtovnej agendy spoločnosti
- výpočet, príprava podkladov, kontrola a podanie dane z pridanej hodnoty a z príjmov právnických osôb
- výpočet, príprava podkladov, kontrola a podanie ostatných daní
- vypracovanie štatutárnej účtovnej závierky
- príprava miezd /5-6 osôb/
- koordinovanie prípravy podkladov pre účtovanie finančných dobropisov
- sledovanie legislatívnych zmien
- spolupráca pri mesačných závierkach
- spracovanie štatistických výkazov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

- prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
- samostatnosť, zodpovednosť, aktívnosť
- logické myslenie
- všeobecný prehľad v daňovej a účtovnej legislatíve
- skladové hospodárstvo výhodou, nie podmienkou

Pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú farmaceutickú spoločnosť.

- práca v stabilnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- vlastná kancelária
- možnosť home office
- príjemný kolektív
- stravné lístky