Senior poisťovací maklér (neživotné poistenie) | PROPLUSCO s.r.o

Senior poisťovací maklér (neživotné poistenie) Bratislava od 3000 € vrátane provízií v závislostí od skúseností kandidáta TPP

Pre nášho významného medzinárodného klienta v oblasti poisťovníctva obsadzujeme pozíciu "Senior poisťovací maklér"- oblasť neživotné poistenie.

Uprednostňujeme senior kandidáta /cca 7 rokov praxe B2B/s reálnymi skúsenosťami zo sveta business, finančníctva, poisťovníctva, investícii, ktorý rozumie dokonale číslam, obchodu, networkingu, kalkuláciám, ktorý má prax z medzinárodného pracovného prostredia, zaujíma sa o finančný svet, rozmýšľa ako zarobiť pre firmu peniaze.

Uvažuje vo veľkom a vie svoje myšlienky aj pretaviť do konkrétnych riešení.

V prípade, že ste sa v danej pracovnej ponuke našli prosím, neváhajte nás kontaktovať, je veľká pravdepodobnosť, že nájdeme spoločnú reč na osobnom stretnutí, kde si povieme viac :)

Náplň práce

- primárne zodpovednosť za nové obchodné príležitosti
- zodpovednosť za maklérske aktivity a stratégie s cieľom zvýšiť objem nových obchodných príležitostí a partnerstiev a zároveň tak tržby z predaja
- zodpovednosť za kľúčových klientov a partnerov
- pripravuje obchodné plány, marketingové stratégie a následne ich realizuje
- dokáže odhadnúť krátkodobý i dlhodobý potenciál v rámci obchodných príležitostí
- vymýšľa stratégie pre vstup na nové trhy alebo propagáciu nových výrobkov
- interne spolupracuje s realizačným tímom
- sleduje priebežne výsledky a plnenie plánov vzhľadom k situácii na trhu s cieľom zaistiť konkurencieschopnosť

Požiadavky na zamestnanca

- aktívna angličtina - C1
- univerzitný diplom
- samostatný, podnikateľský a biznisovo orientovaný typ osobnosti so silnými obchodníckymi a prezentačnými schopnosťami
- skúsený z medzinárodného pracovného prostredia
- 7 rokov skúseností s B2B biznisom a budovaním strategických obchodných partnerstiev
- skúsenosť s akvizičnou činnosťou
- teamový hráč
- vynikajúce komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- analytické myslenie
- silná, motivovaná a dravá osobnosť
- vyborné organizačné a plánovacie zručnosti
- znalosť slovenského biznisu a zákonov
- ochota robiť nadčasy v prípade potreby
- ochota cestovať v rámci SR, ale aj mimo nej
- skúsený PC užívateľ - MS Office

Our client is the leading global provider of risk management services, insurance and reinsurance brokerage and human capital consulting.

- príležitosť na osobnostný a profesionálny rozvoj počas celej kariéry
- práca v medzinárodnom prostredí
- podporujúci a ambiciózny tím
- business language school
- účasť na národných a medzinárodných školeniach a tréningoch
- 5 dni dovolenky na viac
- široký výber zvýhodnených balíkov finančných a nefinančných benefitov /zdravotná starostlivosť, kultúra, dôchodkové pripoistenie/