Najdite si prácu

Sekvenčný pracovník

Devínska Nová Ves 737 € brutto + variabilná zložka do 160 € + príspevok na dopravu 35 € trvalý pracovný pomer

Do spoločnosti pôsobiacej v oblasti logistiky pre automobilový priemysel hľadáme šikovných Sekvenčných (skladových) pracovníkov do Devínskej Novej Vsi.

Náplň práce

  • vychystávanie dielov z prepravných paliet do špeciálnych JIT-paliet podľa vopred stanovenej objednávky

  • vizuálna kontrola kvality dielov

  • kontrola správnosti označenia dielu podľa predlohy

  • zodpovednosť za správne naloženie palety

Pracuje sa na 8 hodinové alebo 12 hodinové zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

  • spôsobilosť pracovať na zmeny,

  • zodpovednosť a flexibilita,

  • pracovné nasadenie a tímový duch.

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca po celom svete v oblasti skladovej a baliacej logistiky pre automobilový priemysel.

  • Dochádzakový bonus,

  • Bonus pri ušetrení nákladov, objasnení krádeže,

  • Príspevok na dopravu,

  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona,

  • Odmena za odpracované roky.