Najdite si prácu

Šéfkuchár

Bratislava 2000 € brutto + osobné ohodnotenie do 20 percent mesačne + ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce TPP
TOP Top badge

Ponúkame stabilné zamestnanie pre skúseného šéfkuchára (šéfkuchárku) v medzinárodnej spoločnosti, istotu nadštandardnej mzdy vždy 7.dňa v mesiaci na účte a prácu v príjemnom a modernom prostredí. Máte dostatočné manažérske skúsenosti, veľké, otvorené srdce, tímového ducha, štipku nadšenia pre prácu. Potom hľadáme práve Vás!

Náplň práce

Ak máte skúsenosti v gastronómii, varenie je pre Vás zábava, tak naši hostia čakajú práve na Vás!

Čo by sa od Vás očakávalo? Aký by bol Váš pracovný deň?
- vedenie pracovného tímu - kuchárov
- manažérske zručnosti - riadenie surovín
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- prax vo varení pre deti a dorast je výhodou, nie však podmienkou
- servírovanie jedál
- zodpovednosť za kvalitu jedál
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, SŠ/ odbor kuchár, SOU/ výučný list odbor kuchár

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť
- samostatnosť
- tímový hráč
- prax v gastronómii vítaná

Náš obchodný partner je stabilná, medzinárodná gastronomická spoločnosť, ktorá neustále rastie a rozširuje tím o nové pozície! Ponúka zmysluplnú a zodpovednú prácu v neistých časoch.

Venuje sa verejnému stravovaniu a denne svojim hosťom ponúka pestrý výber jedál, od poctivej lokálnej kuchyne, cez chutné zdravé pokrmy až po medzinárodné špeciality.

U nás získate:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- prácu aj počas lockdownov
- voľné víkendy, žiadne nočné smeny
- pravidelný a deklarovaný plat
- osobné ohodnotenie
- výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
- príplatky v zmysle Zákonníka práce (nočné a víkendy)
- preplácanie nadčasov
- poskytovanie pracovného oblečenia
- školenia a profesionálny rozvoj
- dotované stravovanie a pitný režim
- multisport karta
- bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE