Rozširujeme náš obchodný tím /predmet obchodovania Personálne služby/ | PROPLUSCO s.r.o

Rozširujeme náš obchodný tím /predmet obchodovania Personálne služby/ Žilina od 1300€/brutto + provízie TPP

Radi by sme rozšírili náš obchodný a projekčný tím o nového kolegu. Pýtate sa akého? No mal by byť telom aj dušou obchodník. Nečakáme, že nám prinesie v deň nástupu nový business a množstvo pracovných príležitostí aj keď, to by bol pre nás ten IDEÁL, no postačujúca na začiatok spolupráce bude chuť a ochota pracovať, učiť sa od skúsenejších, ale prispievať aj svojimi nápadmi, odporúčaniami, typmi, trikmi.

Zaujímame sa o niekoho, kto nás nebude chcieť ohúriť sladkými obchodníckymi rečami, ale kto si pozrie niečo o nás, čo robíme, s kým spolupracujeme, príde na stretnutie s konkrétnymi nápadmi ako ten náš business posunúť ďalej.

Náplň práce

Kancelária - Terén - Dynamika - Kontakty - Stretnutia - Flexibilný pracovný čas - Personalistika - Obchod - Firemné - Kultúrne - Športové podujatia - Eventy - Networking

Máme záujem stretnúť sa s kandidátom orientovaným predovšetkým na predaj služieb, ktorý sa rád posúva vpred, NIE neberie ako odpoveď a pracovné, či osobné ciele sú jeho hlavným motivátorom.

Uprednostníme kandidáta s reálnymi obchodnými výsledkami, kontaktmi, elánom, pozitívnou energiou, profesionálnym prístupom počas práce, ale aj vtipom a spoločenským vystupovaním mimo nej.

Job description podľa interných smerníc :)

- aktívne vyhľadávať a kontaktovať firemných klientov,

- identifikovať potreby a príležitosti trhu práce,

- realizovať osobné stretnutia s klientmi, vytvárať zápisy zo stretnutí,

- pravidelne kontaktovať / komunikovať s už existujúcimi klientmi,

- vypracovávať obchodné ponuky a riešenia,

- zabezpečovať podpisy zmluvy, príp. objednávky,

- budovať dobré vzťahy, starať sa o klienta,

- korektne komunikovať s príslušnými oddeleniami realizácie zákaziek,

- dohadovať obchodné prípady na základe zverených kompetencií,

- tvoriť databázu klientov a potenciálnych klientov,

- reportovať obchodné výsledky priamemu nadriadenému /Obchodnému riaditeľovi/,

- pracovať s interným systémom,

- aktívne sa zúčastňovať na poradách,

- dodržiavať firemné pravidlá, smernice.

Požiadavky na zamestnanca

  • vodičský preukaz B, aktívny vodič

  • komunikačné zručnosti

  • jazyková vybavenosť vhodná Aj predovšetkým

  • schopnosť rýchlej adaptácie v novom prostredí

  • teamový hráč

  • schopnosť samovzdelávania, nečakať na to, kedy mi kto pomôže, ale byť samostatný

  • nebyť len vedený ale pokúsiť sa viesť, prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutia

  • potrebujeme mladého, dravého, ambiciózneho obchodníka, ktorý sa nebojí ničoho a nikoho, ktorý má jasnú víziu a predstavu o tom, ako a kde bude hľadať, vytvárať si nové obchodné príležitosti, treba sa na to pripraviť, bude to téma osobného stretnutia pokiaľ nás Vaše skúsenosti oslovia.

Už viac ako 20 rokov pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov a zároveň požiadavky pracovníkov.

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnicky pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje Vaše požiadavky, splní Vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Čo Vám ponúkame za Vaše know - how:

  • zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém /fix + provízie zo zisku a z každej zákazky, ktorú prinesiete, neobmedzená možnosť zárobku v rámci variabilky/

  • firemné vozidlo, telefón, PC

  • stravovaciu kartu

  • príjemné už zabehnuté pracovné prostredie

  • pomoc a podporu od všetkých kolegov

  • spoločenské aktivity

  • teambildingy

  • priestor na sebarealizáciu