Najdite si prácu

Rozpočtár/ prípravár

Bratislava od 1 000 EUR/mesiac v závislosti od skúseností TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti odpadového hospodárstva hľadáme šikovného Rozpočtára/ prípravára.

Náplň práce

- tendrovanie a príprava stavebných zákaziek
- komunikácia s investorom, obhajoba cenových ponúk a návrhov
- vyhľadávanie nových subdodávateľov
- vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore
- koordinácia projektovej dokumentácie
- technické komentáre k zmluvnej agende
- vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
- zostavovanie cenových kalkulácií zohľadňujúcich všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov
- komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
- poskytovanie poradenstva vedeniu spoločnosti ohľadom rentability stavebných projektov
- zaisťovanie výberové konania na rozhodujúcich subdodávateľov a dodávateľov materiálov v priebehu spracovania

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti na obdobnej pozícii a s rozpočtovaním projektov
- precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť
- technické a analytické myslenie
- dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa podnikaním v oblasti odpadového hospodárstva.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Služobný automobil
- Firemný telefón a notebook