Riaditeľ pobočky banky | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Riaditeľ pobočky banky

Bratislava Od 1500€/ Brutto v závislosti od skúseností a individuálnych schopností TPP

Pre nášho prémiového klienta hľadáme manažéra so skúsenosťami v riadení obchodného tímu.

Náplň práce

- riadenie a organizovanie činnosti zamestnancov pobočky v oblasti predaja, servisu produktov a služieb banky
- zodpovednosť za riadenie ľudských zdrojov,stanovenie kritérií hodnotenia výkonnosti zamestnancov a ich hodnotenie, vrátane náboru a výberu nových zamestnancov
- aktívne zaisťovanie riadenie predaja a predajného tímu v spádovej oblasti. Schvaľovať obchodné prípady v rámci delegovanej právomoci a rozdeľovať obchodný plán na jednotlivých pracovníkov.
- zodpovedanie za proces riadenia úverového rizika a kvalitu úverového rizika vo zverenej oblasti
- spoluvytvárať image banky a zároveň sa aktívne podieľať  na plánovaní, príprave a realizácii regionálnych a lokálnych marketingových kampaniach
- zodpovedanie za plnenie schváleného obchodného plánu pobočky a dodržiavanie bezpečnostných politík banky

Požiadavky na zamestnanca

- riadiace a organizačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce
- osobnosť s obchodníckym duchom orientovaná na dosahovanie cieľov
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh
- min. 1 rok praxe v riadení pobočky v bankovníctve, resp. v riadení obchodného tímu
- profesionálne vystupovanie, komunikačné, prezentačné a predajné schopnosti
- vysokoškolské, resp. úplné stredoškolské vzdelanie
- znalosť AJ výhodou

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť patriaca medzi najväčšie a najsilnejšie univerzálne banky na slovenskom trhu.

- príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine, možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna po uplynutí jedného roku zamestnania nad rámec
- príspevok na DDS a životné poistenie
- zvýhodnené produkty poskytované zamestnávateľom