Najdite si prácu

Referent/-ka kvality

Bratislava - Devínska Nová Ves 1 055,51 €/brutto TPP

Hľadáš stabilné zamestnanie v oblasti automobilového priemyslu? Práca na zmeny ti nie je cudzia a chceš nabrať nové skúsenosti? V tom prípade nám neváhaj zaslať svoj životopis!

Náplň práce

- preverovanie výroby podľa aktuálnej dokumentácie s dôrazom na predchádzanie chybám a dané výsledky príslušne protokolovať (sériové merania, deštrukčné skúšky, výbrusy)
- uvoľňovanie výroby (prvého posledného vyrobeného kusu/dielu z produkcie na základe dokumentovaných požiadaviek a výsledok príslušne protokolovať (vrátane nastavovania/prestavovania výroby)
-  vypracovanie QM dokumentácie vo vlastnej oblasti zodpovednosti (napr. vizualizácie/ pracovné postupy, PLP a pod.) a v prípade nutnosti iniciovanie zmien dokumentov
- spolupráca pri vzorkovaní
- analýza interných a externých reklamácií
- sledovanie/ vyhodnocovanie dielov dodaných výrobou do blokačného skladu
- vykonávanie interných auditov výrobkov
- uvoľňovanie výroby (aktuálnu, ako aj výrobu uvoľnenú zmenovými majstrami) a výsledok príslušne dokumentovať

 Práca sa vykonáva od pondelka do piatku na 3 zmeny (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00).

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské vzdelanie - technického smeru
- min. 2 ročné skúsenosti vo výrobenej spoločnosti v oblasti kvality
- pokročilá znalosť práce s MS-Office (Excel, Power-Point, Outlook)
- mierne pokročilá znalosť NJ, AJ výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, organizačné schopnosti, tímový hráč
- ochota pracovať na 3 zmeny

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

- garantovaný 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka
- stravné nad rámec zákona
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň
- podiel na zisku spoločnosti
- príspevok pri sobáši, pri narodení dieťaťa, narodeninový príspevok
- odmena za odporúčanie úspešného kandidáta vo výberovom procese
- ovocné dni, pitný režim
- odmena za zlepšovacie návrhy
- finančný príspevok a deň voľna pri pracovnom jubilee
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina)
- finančný vianočný príspevok
- organizácia športovo – zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny (Family day, vianočný večierok)
- skvelý kolektív a priateľská atmosféra :)