Recepčná/Recepčný pre medzinárodnú spoločnosť v LOZORNE | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Recepčná/Recepčný pre medzinárodnú spoločnosť v LOZORNE Lozorno od 850€ v závislostí od skúseností kandidáta TPP

Pre nášho dlhoročného, spoľahlivého klienta obsadzujeme pozíciu "Recepčná/Recepčný", ide o prácu na recepcii, teda prvý kontakt so zamestnancami, klientmi, zvedavcami. Preto náš výber mierime na osôbku spoľahlivú, samostatnú, s príjemným vystupovaním, večným úsmevom na perách, vždy pozitívne naladenú, s myslením o jeden krok pred ostatnými.

Veľkým prínosom by mohli byť kandidátky so skúsenosťami so správou registratúry a archiváciou dokumentov.

Priestor predstaviť sa dáme Junior aj Senior kandidátom ak spĺňajú základne charakteristiky definované v náplni práce a požiadavkách na budúcu kolegyňu/kolegu.

Náplň práce

-          Zodpovednosť za plynulý chod recepcie

-          Administratívno-organizačná podpora oddelení spoločnosti

-          Organizačné zabezpečenie služobných ciest pre zamestnancov a návštev zo zahraničia

-          Prijímanie a vybavovanie telefónnych hovorov, uvítanie a prijímanie klientov a návštev

-          Spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty

-          Zabezpečovanie nákupu kancelárskych potrieb a občerstvenia, príprava objednávok pre chod kancelárie

-          Príprava mesačných výkazov pre finančné oddelenie

-          Archivácia dokumentov a správa registratúry

-          Správa služobných vozidiel & služobných telefónov

-          Podpora HR oddelenia

-          Realizácia a reporting systému 5S + auditov

Požiadavky zamestnanca

-      Stredoškolské vzdelanie s maturitou / nadstavbové, vyššie odborné vzdelanie

-      MS Office (Outlook, Excel, Word) – pokročilý

-      Anglický jazyk – aktívne slovom aj písmom

-      Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

-      Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti

-      Časová flexibilita

-      Vodičský preukaz B - podmienkou

Our client is the world’s largest technology distributor. As a vital link in the technology value chain, company creates sales and profitability opportunities for vendors and resellers through unique marketing programs, outsourced logistics services, technical support, services and product aggregation and distribution.

The company serves 170 countries and is the only IT distributor with operations in Asia.

Company helps businesses fully realize the promise of technology™—helping them maximize the value of the technology that they make, sell or use. With its vast global infrastructure and focus on cloud, mobility, technology lifecycle, supply chain and technology solutions, Ingram Micro enables business partners to operate more efficiently and successfully in the markets they serve.

-      5 dní voľna navyše

-      flexibilná pracovná doba

-      školenia a vzdelávanie

-      jazykové kurzy

-      športovo - relaxačné aktivity

-      team buildingy

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať