Recepčná/Front Office Assistant | PROPLUSCO s.r.o

Recepčná/Front Office Assistant Bratislava od 800€ brutto (v závislosti od skúseností uchádzača) TPP

Rád/rada komunikuješ a baví ťa administratíva? Chceš mať okolo seba kopec skvelých kolegov? Pridaj sa do nášho mladého a priateľského tímu na pozíciu Front Office Assistant!

Náplň práce

- prvotný kontakt s uchádzačmi o zamestnanie
- osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi a klientmi
- spracovanie údajov a dokumentov
- práca s internou databázou
- vítanie a usádzanie návštev
- komunikácia s úradmi
- poskytovanie informácií o voľných pracovných pozíciach a spolupráca pri ich obsadzovaní
- administratívna podpora pobočky a úzka spolupráca s koordinátormi a ostatnými oddeleniami

Požiadavky na zamestnanca

- príjemné vystupovanie
- dobré komunikačné zručnosti
- zodpovednosť a ochota učiť sa
- skúsenosti v administratíve VÝHODOU

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

- práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
- priateľský a príjemný kolektív
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- teambuildingy a firmené akcie