Najdite si prácu

Procesný kontrolór v logistike

Dunajská Streda od 1900 EUR/ mesiac (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych schopností a skúseností uchádzača) TPP
TOP Top badge

Pre nášho významného obchodného partnera obsadzujeme voľnú pracovnú pozíciu "Procesný kontrolór v logisitke". Spoločnosť sa zaoberá logistickými službami v oblasti e-commerce.

Náplň práce

• Vypracovanie dlhodobého plánu v rámci logistiky na dosiahnutie maximálnej efektívnosti, produktivity, kapacity a jeho plnenia.
• Stanovenie prognóz a plánovania v úzkej spolupráci s klientom.
• Konzultácie s výrobou o východiskových bodoch pre plán výroby.
• Monitorovanie a realizácia týždenného a denného plánovania a monitorovanie pokroku.
• Aktívne prispievanie informáciami a nápadmi týkajúcimi sa zlepšovania procesov.
• Zlepšovanie a rozširovanie pracovných postupov a pokynov.
• Informovanie a zapájanie zamestnancov a manažérov do priebehu operácie.
• Signalizácia hroziacich odchýlok od plánovania a činností, oznamovanie opatrení.
• Ďalšie úlohy podľa pokynov a na príkaz nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

• Logické myslenie
• Zodpovednosť, samostatnosť
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Dôslednosť a zameranie sa na detail
• Predchádzajúce skúsenosti z oblasti logistky, prípadne ako plánovač výroby výhodou
• Excel na užívateľskej úrovni - skúsenosti s Power BI, prípadne Tableau sú vítané

We are responsible for the warehouse logistics for some of the biggest online fashion brands. We make sure our clients fulfil their promise to their customers.
We are the heartbeat of lifecycle logistics!

• stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
• pracovná zmluva na dobu neurčitú
• práca v dvojzmennej prevádzke vrátane víkendov (5:45-14:00 resp. 14:00 - 22:15), nedeľa - voľno
• motivujúce finančné ohodnotenie
• pracovné oblečenie
• náborový bonus
• výhodné možnosti stravovania
• nápojové a stravovacie automaty
• možnosť kariérneho rastu
• firemné eventy
• doprava z okolitých okresov ZDARMA
• obedy za 0,85 EUR