Procesný inžinier do prosperujúcej výrobnej spoločnosti v Nitre | PROPLUSCO s.r.o

Procesný inžinier do prosperujúcej výrobnej spoločnosti v Nitre

Nitra od 2000 € brutto vyššie v závislosti od skúseností kandidáta na danej pozícii TPP
TOP Top badge

Hľadáme profesionála v oblasti nastavovania procesov vo výrobnej spoločnosti /najlepšie špecialistu na plasty/. Požadovaná prax v obore minimálne 3 roky, aktívna Aj, precíznosť, odbornosť, efektivita práce, technický background, spolupráca, tímový duch, základné vedomosti 2D/3D software, znalosti techník zlepšovania KAIZEN, 5WHY, Minitab MTM.

Potrebujeme kandidáta so silným technickým backgroundom, znalosťou a skúsenosťou so vstrekolismi /výroba plastov/.

Ponúkame Vám prácu v stabilnej nadnárodnej výrobnej spoločnosti v Nitre, cca 87 zamestnancov, ktorá sa prudko rozvíja a expanduje.

Náplň práce

  • zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe,

  • tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť, čo najefektívnejší výrobný cyklus,

  • analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu,

  • zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce,

  • úzka spolupráca s oddelením kontroly kvality, firemnými technológmi a manažérom výroby,

  • sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie,

  • vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovania výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadujú sa odborné znalosti v nasledovných oblastiach:

Nastavenie vstrekovania

5 rokov skúseností vo výrobe a úprave zlepšení foriem v spolupráci s údržbou/odd. inžinierstva

Laboratory

Skúsenosti so špecifikáciou materiálov

Všeobecné vedomosti základného testovania plastového materialu

Automatizácia

Programovanie napr. Sepro / Wittman / Fanuc / ABB / Visual Basic / Siemens

Konštrukcia foriem

Čítanie 2D výkresov

FMEA, SPC

Definícia možností na zlepšenie

Skúsenosti s plánovaním nákladov a času na realizáciu týchto zlepšení

Základné vedomosti 2D/3D software (napr. ProE / SW / Rh)

Montáž

Ultrazvuk, vibrácie, tepelné zváranie, laserové zváranie

Skúška tesnosti zariadení

Program manažment

Microsoft Project, Microsoft Office, Interný systém

Priebežné zlepšovanie procesov

Vedomosti techník zlepšovania napr. KAIZEN, 5WHY, Minitab MTM, pozorovanie

Mäkké zručnosti

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

- Schopnosť komunikovať so zákazníkmi

- Analytické myslenie

- Organizačné schopnosti

- Iniciatívnosť

- Inovatívnosť

- Zainteresovanosť

- Zvedavosť

- Otvorené myslenie

- Praktický prístup k práci

- Zodpovednosť

- Odolnosť voči stresu

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výrobkov pre automobilový a kozmetický priemysel, klietok na ložiská, špeciálnych obalov pre potreby kozmetického priemyslu, líšt na zakladanie dokumentov.

Ide o novo vytvorenú pozíciu, takže všetko je vec diskusie a dohody. V každom prípade nebudete stratový :) ak splníte očakávania zamestnávateľa.