Privyrobte si pred Vianocami - triedenie poštových zásielok | PROPLUSCO s.r.o

Privyrobte si pred Vianocami - triedenie poštových zásielok Bratislava 4€/hod. brutto + príplatky dohoda o vykonaní práce

Na pobočku pošty v Bratislave hľadáme pracovníkov na triedenie zásielok.

Náplň práce

Poďte si s nami pred Vianocami privyrobiť! Ponúkame Vám jednoduchú brigádu - triedenie zásielok.

Náplň práce:

- triedenie listov a balíkov
- výkladka a nákladka zásielok

Miesto výkonu práce: Bratislava - Žabí majer

Máte otázky? Pre viac info volajte na číslo +421 904 516 638, alebo píšte na barbara.zichova@proplusco.sk.

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť
- šikovnosť

Pozície obsadujeme pre spoločnosť pôsobiacu na trhu s poštovými službami.

- na výber rôzne zmeny
- týždenné vyplácanie
- 8-hodinové zmeny