Najdite si prácu

Privyrobte si na inventúre v obchode s oblečením!

Žilinský kraj, Žilina 4 €/hod brutto Dohoda o vykonaní práce

Hľadáte jednoduchú a fyzicky nenáročnú brigádu? Ponúkame vám brigádu v obchode s oblečením v nasledujúcich mestách a dňoch:

7.10.2021 - 8.10.2021 Žilina (pracovná doba od 9:00 do 13:00)

Náplň práce

Nenáročná práca spočíva v skenovaní čiarových kódov na oblečenie, vyskúšanie starej kolekcie a počítanie jednotlivých kusov oblečenia.

Mzda: 4 € / hod. brutto

Stretnutie a krátke zaučenie na každú pobočku je od 8:45.

V prípade záujmu možnosť zúčastniť sa na inventúrach aj v okolitých mestách v rámci Žilinského kraja.

Požiadavky na zamestnanca

- spoľahlivosť,
- dochvíľnosť,
- zodpovednosť,
- vek rokov 16 rokov

Náš klient, pre ktorého dodávame zamestnancov, sa zaoberá dodávaním a predajom fashion oblečenia.

- výplata už nasledujúci týždeň na vašom účte!
- veľmi jednoduchá práca s oblečením!