Najdite si prácu

Prevádzkový údržbár

Bratislava Základná zložka mzdy 850 € brutto + 20% variabilná zložka vyplácaná mesačne = 1020 € brutto + ďalšie príplatky (príplatok za poobednú zmenu, za riziko, nadčasy ...) TPP
TOP Top badge

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu "Prevádzkového údržbára". Hľadáme zodpovedného, spoľahlivého kandidáta, ktorý má tímového ducha a nerobí mu problém spolupracovať v kolektíve. Preto ak ti nevadí práca na zmeny a máš chuť naučiť sa niečo nové, pošli nám svoj životopis.

Náplň práce

- Zabezpečovanie širokého rozsahu prác, súvisiacich s prevádzkou strojov a zariadení
- Vykonávanie preventívnych a bežných opráv strojov a zariadení
- Zváranie elektrickým oblúkom a zváranie pálením kyslíkom /plynom/
- Aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby
- Ručné opracovávanie strojných súčiastok

Požiadavky na zamestnanca

- Min. 5 rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti
- Platný preukaz na zváranie elektro oblúkom, na pálenie kyslíkom - plynom – PODMIENKA
- Skúsenosti s hydraulikou výhodou
- Dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť aj na prácu vo výškach
- Ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby pracovať nadčas
- Ochota v prípade potreby zaučiť sa na prácu vo výškach nad 1,5 m (nejde o výškové práce) a získať viazačský preukaz

Náš klient je jedným z najväčších výrobcov exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku.

- Možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
- Možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
- Príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- Finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
- Kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
- Práca u stabilného zamestnávateľa