Prevádzkový elektrikár do prosperujúcej výrobnej spoločnosti /oblasť stavebníctvo/

Bratislava 1200 € brutto základná zložka mzdy, 20% mesačná variabilná zložka, ďalšie príplatky, po skúšobnej dobe možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy, každoročná úprava mzdy garantovaná TPP
TOP Top badge

Pre nášho významného klienta, ktorý patrí k najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku obsadzujeme pozíciu "Prevádzkového elektrikára".

Každý kto hľadá v tejto náročnej dobe plnej neistôt, pracovnú istotu má skvelú príležitosť. Náš klient je zárukou stability, adekvátneho odmeňovania, zaujímavých sociálnych benefitov a príjemného pracovného kolektívu.

Priestor porozprávať sa o pracovnej ponuke dáme každému uchádzačovi, ktorý spĺňa jednu z kľúčových podmienok prijatia a to znalosť riadiaceho systému elektrických zariadení SIMATIC S5 a S7, prípadne podobný riadiaci systém a dokáže riešiť všetky problémy zariadení, ktoré sú nim ovládané.

V práci by mal byť samostatný, promptný a precízny, ochotný pracovať v trojzmennej prevádzke.

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

* denne dohliadať na fungovanie elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke
* zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
* zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení
* zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
* uvádzať nové elektrické zariadenia do prevádzky
* dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi
* dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení
* objednávať náhradné diely
* aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti :

* 4 a viac rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti
* odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda
* ochota pracovať v prípade potreby (porucha) nadčas na predĺženej zmene
* primeraná manuálna zručnosť
* schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou
* dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
* ochota pracovať na 3 zmeny, v rizikovom prostredí !
* seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
* zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach vyrába exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH.

* možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
* príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
* finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
* kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
* perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania