Pracujte/brigádujte v pekárni - časovo flexibilná brigáda s týždenným vyplácaním! Vhodné nielen pre študentov! | PROPLUSCO s.r.o

Pracujte/brigádujte v pekárni - časovo flexibilná brigáda s týždenným vyplácaním! Vhodné nielen pre študentov! Žilina 3 € brutto + variabilná zložka + povinné príplatky Dohoda o vykonaní práce

Ponuka dlhodobej a flexibilnej brigády v Žiline - vhodná pre každého! Mzda vyplatená týždenne na bankový účet! Pracovnou náplňou je výpomoc pri výrobe potravinárskych výrobkov - rožky, chlieb, buchty, bezlepkové pečivo....

Náplň práce

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí si hľadajú flexibilnú prácu/brigádu, do pekárenskej výroby v Žiline.

Vašou náplňou práce bude:
* triedenie rožkov,
* prekladanie pečiva na plech,
* pletenie vianočiek,
* balenie pečiva a označovanie štítkami,
* etiketovanie, manipulácia s bedničkami,
* počítanie jednotlivých kusov pečiva,
* pomocné práce na bezlepkovom pracovisku.
(Pozn.: Náplň práce na pracovisku zadeľuje zmenový majster)
* Máte na výber z nasledujúcich zmien - ranná (06-14), poobedná (14-22), skrátená (18-22) a nočná (22-06).
* Miesto výkonu práce: Žilina - Bánová

Naplánujte si každý týždeň zmeny podľa toho, ako to vyhovuje iba Vám! Podľa Vašich časových možností, popri práci a škole, alebo len tak na vyplnenie voľného času...

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na +421 914 343 403 alebo píšte na patrik.gajdosik@proplusco.sk ***

Požiadavky na zamestnanca

* Zodpovednosť a manuálna zručnosť.
* Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje obvodný lekár).
* Vek min. 16 rokov, pri nočných zmenách - vek min. 18 rokov.
* Vhodné pre študentov - Dohoda o brigádnickej práci študenta.
* Vhodné pre invalidného/starobného dôchodcu.

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme danú pozíciu, sa zaoberá výrobou a predajom širokého sortimentu pekárenských výrobkov.

* Mzda - 3,00 €/hod btt. + príplatky podľa zákonníka práce
* BONUS - týždenné vyplácanie na Váš bankový účet!
* Máte na výber z nasledujúcich zmien - ranná (06-14), poobedná (14-22), skrátená (18-22) a nočná (22-06). Zmeny si plánujete podľa svojich časových možností a potrieb, čo je obrovskou výhodou tejto brigády!